Presidenti i Republikës Ilir Meta, është duke kaluar disa ditë pushimi në bjeshkët E Rugovës, ku bukuria e këtij vendi është vërtetë përrallore.

Kreu i shtetit i ka sjellë këto pamje fantastike përmes disa fotove të postuara në rrjetin social Facebook.

Këtë herë Meta ka qenë i shoqëruar edhe nga dy fëmijë të vegjël, ku thekson se në Rugova bëhet akoma dhe më e bukur nga njerëzit dhe fëmijët që jetojnë aty.

Ja postimi i Metës në Facebook:

Me Vlorën dhe Luanin, Rugova duket edhe më e bukur!