Policia nis arrestimet e protestuesve në Shkodër gjatë natës

284

Pas përfundimit të mitingut të Edi Ramës, të zhvilluar nën shtetrrethim, policia ka nisur reprezaljet nga qytetarëve që kanë marrë pjesë në protestën e PD.
Një qytetar është lënduar gjatë përplasjes me policinë. Ndërkohë drejtuesit e PD në Shkodër kanë krijuar një kordon mes protestuesve për të mos lejuar që situata të acarohet edhe më tepër.

Me rënien e natës, policia pritet të nis dhe arrestimet e qytetarëve që morën pjesë në protestën kundër kryeministrit Edi Rama.