LAJMI I FUNDIT/ Atentat me armë zjarri në një lokal në Krujë, plagosen dy persona (Emrat)

332
Dy persona i kanë shpëtuar një atentati me armë zjarrti mëngjesin e sortëm në një lokal pranë stadiumit “Kastrioti” në qytetin e Krujës.

Mësohet se nga të shtënat me armë kanë mbetur të plagosur dy persona, Ramazan Shullazi dhe Genc Goga.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të identifikuar personat që qëlluan.

vijon