Bulqizë/ I shpallur në kërkim për kanosje, arrestohet 29 vjeçari

175

Një 29 vjeçar i shpallur në kërkim është kapur nga  policia në Bulqizë.

Shtetasi me inciale D.T ishte shpallur në kërkim pasi akuzohej për veprat penale ‘Kanosje për të mos kallëzuar’ dhe “Përkrahje të autorit të krimit”.

Gjykata e Apelit ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për 29-vjeçarin.