Një mjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga në aksin e vjetër rrugor Lezhë-Milot, në afërsi të Zejmenit pasi është përplasur me një makinë tjetër.

Si pasojë e daljes nga rruga të mjetit, dy persona kanë mbetur të plagosur.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë dhe grupi hetimor të cilët kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.