Ballina Etiketimet Trafik njereish

Etiketim: trafik njereish

U akuzuan për trafik njerëzish në SHBA, Mbretëri të Bashkuar dhe...

Hetimet për 17 të pandehur të akuzuar për trafik njerëzish drejt SHBA-ve, Mbretërisë së Bashkuar dhe Kanadasë, kanë përfunduar. Mbi bazën e akteve të procedimit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS