Ballina Etiketimet Tender

Etiketim: tender

Hije dyshimi me tenderin 1.5 miliard lekë për blerjen e aparaturave...

Hije dyshimi me tenderin 1.5 miliard lekë për blerjen e aparaturave të reanimacionit pë r coronavirusin. Ne tenderin e respiratoreve verehen 1) Ne kundershtim me ligjin...

Mbyllet skandali i blerjes së pishave të Veliajt. Firma Fusha ka...

Vladimir Karaj dhe Edmond Hoxhaj Pushohen hetimet kundër Erion Veliajt për pishat e shtrenjta të ‘Fushës’ Gjykata e Apelit Tiranë ka miratuar kërkesën e prokurorisë për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS