Ballina Etiketimet Spanja

Etiketim: spanja

Spanja kthehet në “Italinë e dytë” të Europës, regjistrohen 769 vdekje...

Spanja po kthehet në “Italinë e dytë” të Europës. Brenda 24 orëve, në Spanjë janë regjistruar plot 769 viktima, duke e çuar bilancin e jetëve...

Koronavirusi/ Mediat spanjolle apel qeverisë për ndihmë

Spanja po përballet me një krizë të paprecedentë dhe është bërë vendi i dytë në Evropë, pas Italisë, me numrin më të madh të...

Rritet numri i të infektuarve me koronavirus, Spanja drejt përdorimit të...

Autoritetet në Spanjë po konsiderojnë të kërkojë ndihmën e robotëve për të shtuar testimin e koronavirusit pasi numri i viktimave në këtë vend i...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS