Ballina Etiketimet Sarande

Etiketim: sarande

Dr. Ina Zhupa: Errësira në të cilën e kanë lëne 8...

Një nga problematikat kryesore në Sarandë, qytetit emblematik që çdo vit pret mijëra turistë ende ka probleme thelbësore  si mungesa e dritave dhe  ujit. Dr....

Presidentit Meta në Sarandë në kuadër të “Aleancës për Dhurimin e...

Në kuadër të nismës së ndërmarrë prej Tij,“Aleanca për Dhurimin e Gjakut”, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta ishte i pranishëm  në seancën e...

Sarandë/ Personat e dyshuar për koronavirus rezultojnë negative

Përgjigjët që priteshin si të dyshuara për koronavirus në qytetit e Sarandës kanë rezultuar negative. Këtë gjë e ka njoftuar DVSHP Sarandë, e cila njofton...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS