Ballina Etiketimet Refugjate

Etiketim: refugjate

Dylgjeri-Ramës: Kërkohet transparencë për numrin e refugjatëve në Shqipëri… Jep përgjigje

Nga Ylli Dylgjeri Kërkohet transparencë për numrin e refugjatëve në Shqipëri. I drejtojmë një pyetje direkte zotit Edi Rama, përgjigjen e së cilës duhet ta dëgjojnë...

Shoferi nuk i bindet patrullës së policisë, mjeti del nga rruga...

Mbëmjen e sotme një mjet që po transportonte 4 refugjatë nga Lindja e Mesme ka dalë nga rruga dhe ka përfund në kanal. Ngjarja ndodhi...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS