Ballina Etiketimet Reforma zgjedhore

Etiketim: Reforma zgjedhore

Edmond Panariti: Nëse nuk pranohen propozimet tona, u rikthehemi protestave

Nëse propozimet e PD-LSI-së nuk do të merren në konsideratë në tryezën e Reformës Zgjedhore atëherë opozita do të rikthehet në protestë. Kështu deklaroi...

Reforma Zgjedhore, pas takimit me Gjiknurin dhe Hajdarin, reagon OSBE

Ditën e sotme është zhvilluar një takim për Reformën Zgjedhore, ku morën pjesë dhe dy bashkëkryetarët e Komisionit të Posaçëm Parlamentar, Rudina Hajdari dhe...

Presidenti Meta: Nevojitet një tryezë më e përgjegjshme se ajo për...

Presidenti Ilir Meta shprehet se për zgjidhjen e krizës politike, vendit i duhet një tryezë me e përgjegjshme sesa ajo për reformën zgjedhore. Në një...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS