Ballina Etiketimet Qeveria

Etiketim: qeveria

Qeveria kërkon një hua rekord prej 725 milionë USD nga Banka...

Qeveria shqiptare ka dorëzuar pranë Bankës Botërore një projekt lidhur me programin Kombëtar të furnizimit me ujë dhe kanalizimet duke kërkuar financim në vlerën...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS