Ballina Etiketimet Petrit vasii

Etiketim: petrit vasii

Vasili: Shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme është detyrim

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat ka propozuar shtatë masat që duhet të marrë qeveria për lehtësuar shtresat në nevojë,...

Vasili: Edi Rama boll u fshehe dil në zyrë, shihe Kosovën...

Në një postim në Facebook, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, ka publikuar masat që ka marrë qeveria e Kosovës për përballimin e koronavirusit dhe...

Vasili: Shqipëria nuk është prekur nga koronavirusi sepse…

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, i është përgjigjur pyetjes së Arian Çanit se, përse...

Vasili: Kompanitë celulare rritje drastike të çmimeve, Edi Ramës nuk ja...

Pothuajse të gjitha kompanitë celulare kanë rritur gjatë muajve të fundit tarifat e shërbimeve për abonentët, në kundërshtim me rregulloren e tregut për telefoninë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS