Ballina Etiketimet Para

Etiketim: para

“Aty ku ka para është edhe Ahmetaj”

“Aty ku ka para është edhe Ahmetaj”. Kjo vlen për ministrin e qeverisë “Rama 2”. Përmes një vendimi që mban datën 18 mars, kryeministri...

Jepet masa e sigurisë për 7 personat që fituan miliona lekë...

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë për disa nga të arrestuarit e aksionit “Lojërat e fatit”. Trupi Gjykues ka vendosur për shtatë...

Bozdo: Kryeministri e ka kthyer Shqipërinë në kazan korrupsioni

Anëtari i kryesisë së PD-së, Eno Bozdo ka dhënë një lajm të mirë rreth solidarizimit të shumë vendeve pjesëmarrëse në Konferencën e Donatorëve, ku...

Berisha akuzon ministrin Ahmetaj: Ka “groposur” para të vjedhura

I ftuar në studion e emisionit “Tempora” të gazetares Sonila Meço, ish-kryeministri Sali Berisha, komentoi Konferencën e Donatorëve të mbajtur në Bruksel. Teksa përshëndeti dhe...

Derbi shet të gjitha biletat, ja sa para thuhet të fitojë...

Interi parashikohet se do të marrë deri në 5.5 milionë euro nga derbi kundër Milan. Ky është fitimi i katërt më i lartë në historinë...

Tentuan të vidhnin një bankomat, policia vë në pranga 2 të...

Dy të rinj janë arrestuar në Malishevë gjatë një aksioni policor për shkak se kanë tentuar që të kryejnë vjedhjen e të hollave në...

Qeveria kërkon një hua rekord prej 725 milionë USD nga Banka...

Qeveria shqiptare ka dorëzuar pranë Bankës Botërore një projekt lidhur me programin Kombëtar të furnizimit me ujë dhe kanalizimet duke kërkuar financim në vlerën...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS