Ballina Etiketimet Pandemi

Etiketim: pandemi

Qeveria shton 312 mln euro borxhe. Koncesionet sërish nuk preken

Qeveria shqiptare përdori një akt normativ për të rritur huamarrjen e planifikuar në buxhetin e shtetit 2020 me afro 312 milionë euro, ndërsa parashikon...

Pandemitë nxjerrin në pah karakterin e liderit

“Duhet të presupozojmë se gjërat do të shkojnë gjithnjë e më keq” Anthony Fauci, M.D., drejtor i Institutit Kombëtar të Alergjive dhe Sëmundjeve Infektive Pavarësisht pasojave...

Koronavirusi, OBSH: Bota duhet të përgatitet për pandemi

Organizata Botërore e Shëndetit ka lajmëruar se bota duhet të përgatitet për një pandemi të mundshme të koronavirusit. Pandemi kemi kur një sëmundje infektive përhapet...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS