Ballina Etiketimet Muç nano

Etiketim: muç nano

Nano: Rama ka ca probleme, nuk duron dot zëra kritikë. Duhet...

Sfidën e kryeministrit ndaj mediave, në fjalën e tij në Kongresin e PS-së, analisti Mustafa Nano e sheh si një problem të Ramës me zërat kritikë. Në një...

Ilir Babaramo dhe Muç Nano: Rama është kapur peng nga krimi

Ja deklaratat e dy analistëve: Reforma ka dështuar. KÇK mbron kriminelët. Ilir Babaramo: Edi Rama është i rrethuar nga njerëz që kanë probleme të vazhdueshme me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS