Ballina Etiketimet Mjeku

Etiketim: mjeku

Flet mjeku i shëruar: Mbaja doreza dhe maskë, por u infektova....

Mjeku infeksionist, Beqir Gelaj është një prej mjekëve të parë që është infektuar me loronavirus në në Spitalin e Durrësit. Gelaj tregon se ka qenë...

Mjeku Gega: Kush shërohet nga koronavirusi, bëhet imun nga ky virus...

Mjeku Arjet Gega është shprehur se të gjithë personat që shërohen nga koronavirusi ka shumë mundësi që të bëhen imun nga ky virus për...

Pipero: Numri minimal i personave të prekur mund të jetë mbi...

Në një lidhje me “ABC News”, mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka folur për situatën e krijuar ne koronavirusi. Pipero theksoi se kjo sëmundje ka shumë...

Pyetje-përgjigje me mjekun e njohur/Zbuloni më shumë rreth Covid-19

Mjeku i mirënjohur, Arben Beqiri, përmes një postimi në Facebook, ka listuar disa nga pyetjet më të shpeshta rreth koronavirusit duke dhënë nga një...

“Ditari i Simptomave”, mjeku i infektuar e publikon online

Yale Tung Chen është njëri prej mijëra mjekëve, infermierëve dhe stafit tjetër mjekësor që është prekur nga koronavirusi në mbarë botën. 35-vjeçari që jeton...

Koronavirusi/ Mjeku Tritan Kalo: I ngjashëm me gripin sezonal, ky i...

Frika ndaj koronavirusit në vendin tonë rritet, ndërsa në Itali deri më tani janë shënuar 7 viktima e 229 të infektuar. Tritan Kalo, mjeku i...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS