Ballina Etiketimet Masat anti-Covid në Shqipëri

Etiketim: masat anti-Covid në Shqipëri

Edi Rama: Komiteti Teknik del nesër me planin e ri të...

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë konfirmuar se nesër do të mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve që do të vlerësojë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS