Ballina Etiketimet Luciano boci

Etiketim: luciano boci

Luçiano Boçi thyen i pari herësin në listës së kryetarit, siguron...

Ish-deputeti, Luçiano Boçi, është i pari që teston me sukses votën preferenciale. Ai ka arritur të thyejë listën e kryetarit Basha në Elbasan, duke grumbulluar...

Sjellja e pahijshme e Ramës ndaj shqiptarëve, Boçi: Njerëzit s’kanë bukë,...

Në një tjetër dalje të tijën publike në Facebook, kryeministri Edi Rama shpërtheu sërish ndaj qytetarëve të vendit të tij. Sjellja e Ramës kulmoi këtë...

Boçi: Biznesi ndihet i mashtruar nga plani financiar i Ramës

Ish-deputeti demokrat, Luciano Boçi, shkruan se biznesi ndihet i mashtruar nga plani financiar i Ramës. “Megjithëse disa herë Basha i ka kërkuar detajimin e planit...

Boçi: Gafa e Ministres së Arsimit, ende nuk e din që...

Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi, deklaroi se ministrja e Arsimit Besa Shahini bëri gafë pasi deklaroi se shkollat do të hapen pas dy javësh,...

Henri Boçi: Akuzat që Policia ngriti ndaj Çilit, janë vepra penale...

Ish- deputeti i PD, Luçiano Boçi ka reaguar për arrestimin e botuesit, analistit dhe pedagogut Henri Çili për të cilin thotë se akuzat që...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS