Sjellja e pahijshme e Ramës ndaj shqiptarëve, Boçi: Njerëzit s’kanë bukë, ky K-ja kreh mjekrrën!

321
Sigal

Në një tjetër dalje të tijën publike në Facebook, kryeministri Edi Rama shpërtheu sërish ndaj qytetarëve të vendit të tij.

Sjellja e Ramës kulmoi këtë të shtunë duke iu turrur popullit të tij me fyerje, mllef, ofendime, zemërim dhe tallje.

Kjo sjellje e kreut të qeverisë solli reagimin e ish-deputetit të PD, Luçiano Boçi.

Përmes një video-postimi në Facebook, Boçi shkruan: “Njerëzit s’kanë bukë, ky K-ja kreh mjekrën”

Njerëzit s’kanë bukë, ky K-a kreh mjekrrën!

Gepostet von Luciano Boci am Samstag, 28. März 2020