Ballina Etiketimet Kuvend

Etiketim: kuvend

Iris Luarasi dërgon në Kuvend projektligjin për krimet seksuale: Të monitorohen...

Pedagogia bëri të ditur se në këtë projekligj do të regjistrohen me emër dhe mbiemër të gjithë abuzuesit seksualë që kanë marrë vendim të...

Sondazhi, 68 përqind e shqiptarëve duan që Kuvendi të shpërndahet

Një sondazh i organizuar nga faqja “Jeta Osht Qef”, e cila ka mbi 1 milionë ndjekës në Facebook, tregon se qytetarët presin shpërndarjen e...

Presidenti Ilir Meta dekreton ligjin e amnistisë, përfitojnë gratë e dënuara

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme shpalljen e gjashtë ligjeve të miratuara nga Kuvendi i Shqipërisë. Mes ligjeve të dekretuar është...

PS i merr betimin e gjyqtarëve Metës, Gjata: Pisllëqe ligjore. Me...

Ditën e djeshme Kuvendi votoi ndryshimin e ligjit në lidhje me betimin e gjyqtarëve duke i hequr kështu të drejtën presidentit Meta që të...

Nisi Kuvendi/ Objektivi kryesor i Parlamentit, ‘çelja’ e negociatave

Sesioni i ri parlamentar për vitin 2020 ka nisur sot. Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi u shpreh në fjalën e tij se objektivi kryesor...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS