Ballina Etiketimet Kukesi

Etiketim: kukesi

Partizani pëson humbjen e radhës në “Loro Boriçi” me rezultatin 1-0...

Ndryshimi në pankinë nuk solli aspak efekt te Kukësi, që në dy ndeshje me Orges Shehin në stol ka marrë vetëm një pikë dhe...

Përballje e fuqishme në “Air Albania”, Tirana shtang Kukësin për dy...

Përballje e fuqishme në “Air Albania”. Tirana ka përmbysur Kukësin në 3 minuta. Një triumf titulli për bardheblutë, të cilët iu falën supergolit të...

Moisi Dalipi: Kukësi dhe “bilbilat mëkatarë”

Topi, në fushat e kampionatit të Kategorisë Parë Pas pushimeve dimërore është rikthyer në startin e tij dhe kampionati i Kategorisë Parë ose i quajturi...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS