Ballina Etiketimet Koronvirusi

Etiketim: koronvirusi

Kush është sekreti? Qarku i Korçës, fshati 132.546 banorë, asnjë me...

Nga Vepror Hasani Deri më tani banorët e fshatrave të qarkut Korçë rezultojnë të paprekur nga virusi corona, përfshi këtu rrethet Korçë, Pogradec, Devoll dhe...

793 viktima në 24 orët e fundit. Vendi i gjunjëzuar nga...

Italia ka shënuar një numër rekord viktimash gjatë 24 orëve të fundit, për shkak të koronavirusit. 793 persona kanë humbur jetën, një shifër e tmerrshme,...

“Po na vdesin fëmijët për bukë,” Romët në Elbasan ngrihen në...

Ndërsa vendi është në shtetrrethim dhe qeveria ka dhënë urdhër që njerëzit të mos dalin nga shtëpia, banorët e komunitetit rom në Elbasan janë...

Koronavirusi/ LSI shtab qendror për monitorim dhe mbështetje, ja kush e...

LSI ngre shtabin qëndror për monitorimin dhe mbështetjen për situaten me cov- 19 Lëvizja Socialiste për Integrim ka njoftuar se ka ngritur një shtab qëndror...

Dje e quajti maskarallëk/ Sot Rama pranon një nga 8 propozimet...

Dje në mbrëmje kryeministri Rama i konsideroi si maskarallëk propozimet e Lulzim Bashës për të furnizuar me ushqime dhe ilace të moshuarit që jetojnë...

“Ditari i Simptomave”, mjeku i infektuar e publikon online

Yale Tung Chen është njëri prej mijëra mjekëve, infermierëve dhe stafit tjetër mjekësor që është prekur nga koronavirusi në mbarë botën. 35-vjeçari që jeton...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS