Ballina Etiketimet Klevis balliu

Etiketim: klevis balliu

Balliu: Detyrë kombëtare të protestojmë kundër të korruptuarve

Ditën e sotme është zhvilluar një seanacë gjyqësore ndaj ish deputetit Balliu dhe banorëve të unazës të cilët protestuan për muaj me radhë kundër...

Balliu: Pjesëmarrja në tubimin e 2 marsit, është detyrim kombëtar

Klevis Balliu është shprehur se pjesëmarrja në tubimin e 2 marsit, thirrur nga Presidenti Meta, është detyrim qytetar. Ai shtoi se Rama po kërkon të...

‘Jo Meta, Rama të mos e takojë popullin! Është bërë si...

Klevis Balliu, ish-deputeti i PD dhe mbrojtësi më i fortë i kauzës së protestuesve të Unazës së Re, komentoi sot zërat në duhet që...

Klevis Balliu në Gjermani: Opozita prioritet legjitimitetin institucioneve duke filluar me...

Gjatë qëndrimit të tij në Gjermani, ish-deputeti demokrat Klevis Balliu shprehet se në takimet e zhvilluara nga CDU ka theksuar faktin se opozita është...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS