Ballina Etiketimet Jordan Daci

Etiketim: Jordan Daci

Cilat janë të drejtat dhe liritë themelore të njeriut që mund...

Nga Av. Prof. Asoc. Dr. Jordan DACI Në kohën kur çdo ditë del një akt normativ që prek të drejtat dhe liritë themelore të njeriut,...

Daci: Dal vullnetar për të rregulluar KLGJ-në pa pagesë

Juristi Jordan Daci, ka folur për emërimet në Gjykatën e Lartë, ku sipas tij KLGj ka bërë shkelje pafund në lidhje me emërimet dhe...

Jordan Daci: Ja pse tubimi i thirrur nga Presidenti me 2...

Avokati Jordan Daci, i ftuar në Syri Tv,  ka folur edhe për tubimin e paralajmëruar nga Presidenti Ilir Meta, më datë 2 mars, duke...

Jordan Daci:  KQZ është një bandë e sistemit qeverisës

Juriasti i njohur Jordan Daci, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në edicionin qëndror të lajmeve në Ora News, ku gjatë fjalës së tij,...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS