Ballina Etiketimet Ilir babaramo

Etiketim: ilir babaramo

Meta: Pse akuzova UDB-në dhe skenari ogurzi kundër Shqipërisë dhe Kosovës

Presidenti ka sqaruar edhe akuzat që ka bërë për ndërhyrjen e UDB-së dhe përjekjen e saj për të ndikuar në çështjen e Kosovës.  Gazetari: Ju...

Meta: Nëse ma kërkojnë qytetarët do ta shpërndaj Parlamentin

Presidenti Ilir Meta deklaron se do të shpërndajë Parlamentin nëse ja kërkojnë qytetarët. Në një intervistë dhënë gazetarit Ilir Babaramo në “Report Tv”, Presidenti...

Meta: Në 2 mars dal në fushën e betejës t’i përgjigjem...

Në intervistën e tij për gazetarin Ilir Babaramo, Presidenti i Republikës lëshoi një paralajmërim të fortë për qeverinë. Sipas Metës, Presidenti po del në fushën...

“Grushti i shtetit”, Meta: Kam dyshime, që për fat të keq...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dhënë një intervistë për gazetarin Ilir Babaramo ku, ka ngritur dyshime të forta se në puçin e mazhorancës...

“Rrëmbimi i kompetencave”, Meta: Etilda mund të kalojë pronësinë e çdo...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dhënë një intervistë për gazetarin Ilir Babaramo ku është shprehur se shkeljet e bëra nga ministria e Drejtësisë...

Ilir Babaramo dhe Muç Nano: Rama është kapur peng nga krimi

Ja deklaratat e dy analistëve: Reforma ka dështuar. KÇK mbron kriminelët. Ilir Babaramo: Edi Rama është i rrethuar nga njerëz që kanë probleme të vazhdueshme me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS