Ballina Etiketimet HAVZI NELA

Etiketim: HAVZI NELA

POETI HAVZI NELA SI ZGJIM I NDËRGJEGJËS MORALE  KOMBËTARE DHE NDËRKOMBËTARE...

Nga Frank Shkreli 32 vite më parë, kur në Shqipëri ishte ende regjimi komunist u var në litar një poet se mbronte për fjalën e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS