Ballina Etiketimet Hashim thaçi

Etiketim: hashim thaçi

Dorëheqja e Thaçit nga posti i Presidentit, reagon Genc Pollo

Me anë të një statusi në Facebook ish deputeti i PD, Genc Pollo shkruan se “Uroj që akuzat ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit e...

Koronavirusi/ Thaçi kërkon shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i ka propozuar Kuvendit të Kosovës dekretin për gjendje të jashtëzakonshme në Kosovës. Thaçi ka njoftuar se pas...

Konferenca e Sigurisë, Rama, Kurti dhe Vuçiç për herë të parë...

Ka përfunduar diskutimi për Ballkanin Perëndimor në një tryezë të rrumbullakët të organizuar nga Konferencën e Sigurisë së Mynihut lidhur me çështjet e sigurisë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS