Ballina Etiketimet Grua

Etiketim: Grua

Koronavirusi/ 50-vjeçarja nga Lushnja në karantinë, flet drejtori i spitalit: Ja...

Një grua e cila kishte vetëm dy ditë që ishte kthyer nga Italia me temperaturë të lartë është transportuar me urgjencë mbrëmjen e sotme...

Aksident i rëndë, përplasen 2 makina, lëndohen 3 gra dhe një...

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Patosit mesditën e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë stadiumit ‘Alush Noga’ Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën...

Gruaja e prekur nga koronavirusi sjell në jetë fëmijën (VIDEO)

Pothuajse e gjithë bota po rrezikohet së tepërmi nga një virus të emërtuar si “Coronavirusi”, ku deri më tani ka regjistruar 81 viktima dhe...

5 vjet burg kush dhunon gruan, 10 vjet për përsëritësit

Në Kuvendin e Shqipërisë është depozituar një projektligj nga deputetet e Partisë Socialiste, Klotilda Bushka dhe Eglantina Gjermeni për ndryshimin e Kodit Penal, për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS