Ballina Etiketimet Gentian gaba

Etiketim: gentian gaba

Mllefi i Ramës ndaj popullit që po keqqeveris vendin

Mllefi i Ramës ndaj popullit që po keqqeveris vendin Nga Gentian Gaba Tashmë është e njëjta supë. Përveç ndryshimeve nëpërmjet të cilave përpiqet ta pasurojë performancën me hile...

Nuk mund të fajësohen qytetarët për ç’organizimin e Ramës

Radhët përballë dyqaneve i përkasin një të shkuare jo dhe aq të largët për shqiptarët. Fundi i regjimit komunist erdhi me bollëkun e skamjes,...

Përse Rama sulmon Bashën?

Nga Gentian Gaba  U bënë më shumë se një javë që shqiptarët janë mbyllur në karantinim si pasojë e pandemisë së COVID-19. Qeveria e cila deri...

Gentian Gaba: Mbi paturpësinë e atyre që humbjet ua faturojnë shqiptarëve,...

Nga Gentian Gaba Sikurse u pohua nga komentues të ndryshëm, mbështetja që erdhi ditën e hënë për shqiptarët, hodhi poshtë besëtytninë e sendërgjuar mbi indiferencën...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS