Ballina Etiketimet Futboll

Etiketim: futboll

Koronavirusi paralizoi futbollin, Italia kërkon shtyerjen e “Euro2020”

5 kampionatet më të rëndësishme në Europë, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga dhe Lige 1 kanë vendosur të ndëpresin futbollin pasi frika...

Dënohet me burg presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës

Gjykata e Apelit të Prishtinës ka dënuar me burg presidentin e Federatës së Futbollit të Kosovës me 9 muaj burg për akuzën e kërcënimit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS