Ballina Etiketimet “Fafa Resort”

Etiketim: “Fafa Resort”

Fatos Çerenishti shpalos për pushuesit e “Fafa Resort” lajmin surprizues

Fatos Çerenishti, administrator dhe aksioner i “Fafa Resort” ka paralajmëruar për pushuesit suksesin dhe veçorinë e radhës që do i shoqëroj këtë sezon turistik....
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS