Ballina Etiketimet Ervin salianji

Etiketim: ervin salianji

Salianji video-mesazh Ramës, rendit koncesionet dhe vlerat e tyre marramendëse

Ervin Salianji, ish-deputeti demokrat, i kujton kryeministrit Edi Rama koncesionet, që kushtojnë miliona euro. Përmes një videoje në “Facebook”, Salianji rendit koncesionet dhe vlerat e...

“Hapja e negociatave”, Salianji: Për Shqipërinë lajm pozitiv. Kushtet e BE...

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka reaguar pas vendimit për çeljen e bisedimeve për anëtarësim, ndërsa thotë se kushtet e BE, duken si thirrje...

Plot 1 vit nga protesta e 16 shkurtit, Salianji analizon vendimarrjen...

Në 16 shkurt të 2019, opozita Partia Demokratike zhvilloi protestën e saj të parë kombëtare e cila deri në zgjedhjet e 30 qershorit do...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS