Ballina Etiketimet Erisa Xhixho

Etiketim: Erisa Xhixho

Vendimi për studentët e mjekësisë, Xhixho: Shantazhim! Qeveria dështoi në dekurajimin...

Nënkryetarja e Partisë së Lirisë, Erisa Xhixho mbështet protestën e studentëve të mjekësisë pas vendimit të marrë nga qeveria për punësimin e tyre me...

Kryemadhi: Kemi nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje,...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehet se prania e më e madhe e grave dhe vajzave në politikë dhe qeverisje do ta bëjë Shqipërinë...

16 vite LSI, Xhixho: Misioni vazhdon për të ndërtuar Shqipërinë Europiane

Më 6 shtator 2004 një grup të rinjsh me në krye Presidentin aktual Ilir Meta morën vendimin për të krijuar një parti të re...

Xhixho: Vendimi i BE ishte “Po” për shqiptarët dhe kushte të...

NënKryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho ka reaguar pas vendimit të BE për hapjen e negociatave për Shqipërinë duke thënë se ky vendim ishte një...

8 marsi/ Xhixho: Të mobilizohemi që t’i japim grave zërin që...

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, ka bërë një postim në rrjetin social facebook, ku uron të gjitha gratë shqiptare për festën e 8 marsit,...

“2 Marsi do të jetë paqësor”, Xhixho zbulon çfarë do të...

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ftuar mbrëmjen e sotme në Abc News me Mirela Milorin tha se tubimi i 2 Marsit i thirrur...

Erisa Xhixho: Në 2 mars në bulevard, për Kushtetutën dhe për...

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho në një intervistë për “Euronews Albania” shprehet se më 2 mars qytetarët do të marrin pjesë në manifestimin e...

Paketa anti-KÇK, Erisa Xhixho: Ligjet që po miratohen po sjellin agravim...

Nënkryetarja e LSI Erisa Xhixho, teksa foli për paketën anti-KÇK, të miratuar së fundmi në parlament, tha se ky ligj është antikushtetues. Xhixho ishte e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS