Ballina Etiketimet Emision

Etiketim: emision

Intervista/ Silvana Bushati: Për mua politika ska qenë dhe sdo të...

Silvana Bushati : Për mua politika ska qenë dhe sdo të jetë kurrë synim ,më vjen keq për njerëzit që vazhdojnë e votojnë një...

Alketa Vejsiu merr vendimin e rëndësishëm për emisionin “Në kurthin e...

Pas identifikimit të 2 rasteve me koronavirus në vendin tonë, kanë nisur të merren hapat e parë për pezullimin e aktiviteteve kulturore që përfshijnë...

Meta: Pse akuzova UDB-në dhe skenari ogurzi kundër Shqipërisë dhe Kosovës

Presidenti ka sqaruar edhe akuzat që ka bërë për ndërhyrjen e UDB-së dhe përjekjen e saj për të ndikuar në çështjen e Kosovës.  Gazetari: Ju...

Presidenti Meta i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “5 pyetje...

Presidenti Ilir Meta nëpërmjet një postimi në Facebook, lajmëron qytetarët që ta ndjekin ditën e sotme në emisionin "5 pyetje nga Babaramo” në orën...

Dy ish-kryeministrat shqiptarë, Berisha e Haradinaj bashkë në të njëjtin emision

Sonte në Tempora, në ora 21.00 në RTV Ora, si rrallë herë më parë do të jenë të ftuar dy ish kryeministrat shqiptarë, Sali...

Presidenti Meta: Kuvendi duhet të vetë shpërndahet

I ftuar në intervistën në Euronews, të drejtuar nga gazetarja Ilva Tare, Presidenti Meta u pyet nëse kishte në plan të shpërndante parlamentin. Meta u...

Zbuloni emisionin e ri që po rikthen Kiara Titon në ekran

Moderatorja e ëmbël e ekranit, Kiara Tito, i është përkushtuar kanalit të saj në Youtube prej disa kohësh. Në publikimet që bën në Youtube, Kiara...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS