Ballina Etiketimet Donacione

Etiketim: donacione

Islami: Rama nuk do negociatat, synon kapjen e Kushtetutës

Donacionet për rindërtimin, Kastriot Islami: Do të ketë ndikim në buxhet. Rama ka dyfishuar borxhin! Mbrëmjen e sotme, Kastriot Islami ishte i ftuar në në...

Donacionet për Shqipërinë, Kryemadhi: Të administrohen me transparencë dhe përgjegjësi të...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka shprehur mirënjohje për të gjithë vendet e botës, që u solidarizuan me Shqipërinë dhe dhuruan  1.15 miliardë euro...

Klodian Tomorri: Gota (gjysmë) ‘plotë’ e donacioneve

Gota (gjysme) plot e donacioneve Shuma prej 1.1 miliarde euro e deklaruar nga Konferenca e Donatoreve si ndihme per Shqiperine eshte impresionuese dhe mund te...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS