Ballina Etiketimet Dhunë

Etiketim: Dhunë

Këshilltari i CDU-së gjermane Henze: Qeveria brutale e Ramës sulmon lirinë,...

Këshilltari i CDU-së gjermane, Martin Henze në një reagim në Twitter ka komentuar lajmin për gazin lotsjellës dhe dhunën që po ushtrohet ndaj protestuesve,...

Futen në market me armë dhe maska, grabitësit dhunojnë pronarin

Mbrëmjen e kaluar një grabitje ka ndodhur në Kosovë, ku autorët kanë marrë mbi 1500 euro nga dyqani i Arben Dreshajt. Mediet fqinje kanë publikuar...

5 vjet burg kush dhunon gruan, 10 vjet për përsëritësit

Në Kuvendin e Shqipërisë është depozituar një projektligj nga deputetet e Partisë Socialiste, Klotilda Bushka dhe Eglantina Gjermeni për ndryshimin e Kodit Penal, për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS