Ballina Etiketimet Det

Etiketim: det

Ministri i Mbrojtes së Greqisë: Do ndërtojmë barriera lundruese për parandalimin...

Greqia po planifikon të vendosë një barrierë lundruese në Deti Egje, për të parandaluar mbërritjen e migrantëve dhe refugjatëve nga Turqia. Ky ka qenë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS