Ballina Etiketimet Denoncim

Etiketim: denoncim

Tronditet drejtësia: Pas fillimit të hetimeve për tre anëtarë të Vettingut,...

Ja si janë favorizuar anëtarët e KPA, që kanë kryer të njëjtat manipulime dhe fshehje e dhënave në formularin e deklarimit   1- A kanë dhënë...

Denoncim/ Profesori ngacmon seksualisht nxënësen: Mbylle derën me çelës, nuk ma...

Një nxënëse e shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, ka denoncuar ngacmimin seksual nga ana e profesorit të muzikës, Agron Bego. Ky rast...

Berisha: Operacioni Forca e Krimit e KÇK terrorizon qytetarët nuk ndalon...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook dy mesazhe të qytetarëve nga zona të ndryshme të vendit të cilët denoncojnë...

Vokshi: Mashtrimi i Ramës me depolitizimin e arsimit!

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, ka bërë një postim në rrjetin social facebook ku denoncon Edi Ramën. Mesazhi i plotë Mashtrimi i Ramës me depolitizimin...

Berisha denoncon: Dy ditë më parë ndodhi plagosje në Elbasan, ishte...

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha thotë se Policia e Elbasanit ka fshehur një ngjarje të rëndë kriminale të ndodhur dy ditë më parë në...

U përleshën për ndërtimin pa leje në Shkodër, arrestohet autori

Një tjetër sherr ka ndodhur në Shkodër për shkak të një ndërtimi pa leje. Shtetasi P.TH, ka denoncuar shtetasin A.B, duke thënë se ky...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS