Ballina Etiketimet Bujar kapexhiu

Etiketim: bujar kapexhiu

Kapexhiu: 2 marsi ishte një kthesë për situatën politike, ‘Pranvera Kuqezi’...

Regjisori, skenaristi dhe aktori i mirënjohur shqiptar Bujar Kapexhiu i cili ishte prezent ditën e djeshme në manifestimin e Presidentit Meta ku mbajti dhe...

Bujar Kapexhiu: Të gjithë të mbrojmë Kushtetutën

Në manifestim e thirrur nga Presidenti Ilir Meta mori fjalën dhe artisti Bujar Kapexhiu. “Jemi mbledhur këtu për mbrojtje të ligjit dhe kundër të...

Bujar Kapexhiu: Në 2 mars do jem në shesh për Kushtetutën...

Mjeshtri i karikaturës, Bujar Kapexhiu është artisti i radhës që i është përgjigjur thirrjes së Presidentit të Republikës Ilir Meta, për mbrojtjen e demokracisë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS