Ballina Etiketimet Berar Mera

Etiketim: Berar Mera

Aktori i madh i humorit Behar Mera nderohet me titullin “Mjeshtri...

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar  në Dibër artistin dhe  komendianin  që me humorin e tij ka qeshur mijëra fytyra, Behar Mera. Aktori i humorit ka...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS