Ballina Etiketimet Azil

Etiketim: azil

Koronavirusi/ Portugalia u jep nënshtetësi gjithë azilkërkuesve që kanë aplikuar

Qeveria portugeze u ka dhënë nënshtetësi të gjithë emigrantëve dhe azilkërkuesve që kanë pasur dokumentet në proces verifikimi. Lëvizja është pjesë e përpjekjeve për të...

Spanja kthen azilantët në Shqipëri, mes tyre kapet edhe vlonjati i...

Shqipëtarët kanë thyer rekord me kërkesat për azil në Spanjë. Në Rinas është ulur një avion, i ardhur nga Spanja, ku kthen të gjithë...

I vunë flakën azilit e filmuan dhe e hodhën në rrjetet...

Ditën e sotme dy shtetas shqiptarë, që i vunë flakën qendrës së azilit në Gjermani dhe më pas filmimet i hodhën në rrjetet sociale,...

BE nuk i pranoi në azil, riatdhesohen në Francë e Belgjikë...

Rreth 40 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar ditën e sotme nga Franca dhe Belgjika, pasi u është refuzuar azili në vendet e BE-së. Ky lajm është...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS