Ballina Etiketimet Artur zheji

Etiketim: artur zheji

Artur Zheji: Presidenti Meta ka bërë sfidën më të madhe ndaj...

Analisti dhe drejtuesi i emisionit “360 gradë”, Artur Zheji është shprehur se Presidenti Ilir Meta me thirrjen për protesta në 2 mars i ka...

Artur Zheji: Kohët e palavdishme që po jetojmë…

Nga Artur Zheji Jemi realisht duke jetuar nën renë e sterrët të një kupole, që tashmë është ngulur si një çati e përhershme mbi kokat...

Artur Zheji: OFL, apo e thënë ndryshe, policia personale e Ramës

Nga Artur Zheji Askush nuk e di, nëse ishte e domosdoshme që të kemi plus, edhe një detashment policor të ri, me emërtesën OFL! Askush nuk...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS