Ballina Etiketimet Ali Demi

Etiketim: Ali Demi

Tirana pa drita dy ditët në vijim, ja zonat dhe oraret...

Disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike, për disa orë, në dy ditët në vijim. Sipas OSHEE stakimi i energjisë vjen...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS