Ballina Etiketimet Albert Z. ZHOLI

Etiketim: Albert Z. ZHOLI

Muzeu i Skënderbeut i veçantë, me kupolë ovale dhe 150 piktura

Bisedë me piktorët Elis dhe Rudina Hyshmeri: Për portretin e Skënderbeut jemi bazuar pak te Barleti e pak tek Panariti, por duke sjellë pse...

Intervistë për “Telegraf”, rekordmeni i notit Franci Aleksi: Objektivi im madhor...

Flet rekordmeni i notit Franci Aleksi: Kam 4 rekorde për pishina në 50 m dhe 4 rekorde për pishina 25 m Nga  Albert Z. ZHOLI Një...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS