VIDEO/ Shënon Interi, fillimisht anulohet goli. Ndërhyn VAR-i dhe merret ky vendim…

419
Sigal

Interi ka shënuar golin e avantazhit në derbin përballë Milanit.

Në minutën e 49’ ishte Marcelo Brozovic i cili dërgoi topin në fundin e rrjetës të portës që mbrohet nga Gianluigi Donnarumma.

Fillimisht gjyqtari i ndeshjes anuloi golin por me ndihmën e VAR-it ai pa sërish pamjet dhe vendosi që goli të ishte i rregullt.