Tirana-Bylis/ Hila bën përsëri të shpërthejë në festë stadiumi, bardheblutë në avantazh

80
Sigal

Tirana ka marrë avantazhin ndaj Bylisit menjëherë pas fillimit të fraksionit të dytë të lojës.

Ardit Hila shënon goline dytë personal dhe të skuadrës pas një tjetër kombinimi me Abazajn, duke i dhënë avantazhin por edhe kreun e renditjes skuadrës bardheblu.