Teuta-Egnatia/ Spektakël në 5 minuta, durrsakët gjejnë dy herë rrjetën

65
Sigal

Teuta ka shënuar golin e avantazhit përballë Egnatias në sfidën e vlefshme për javën e 33-të të Kategorisë Superiore.

Për durrsakët realizoi Beqja në minutën e 9-të. Pas zhvillimit të një goditje nga këndi, topi shkon te Beqja i cili e dërgon në rrjetë.

Ndërkohë vetëm 4 minuta më vonë, shënojnë përsëri durrsakët, këtë herë me Dacin i cili shfrytëzon një kundërsulm për të dërguar topin mbi portierin dhe në rrjetë.