Skandal/ Skënderbeu – Partizani, serbët kërcënojnë shqiptarët (Foto)

386
Shqiptarët dhe serbët kanë filluar luftën verbale para përballjeve mes Skënderbeut dhe Partizanit Ndeshje mes Skënderbeut të Korçës dhe Partizanit të Beogradit, e cila do të luhet në kuadër të Grupit B të Europa Leagues, ka nisur të nxehet, ende pa filluar Pas shqiptarëve, të cilët kanë provokuar me komente të ndryshme Partizanin e Beogradit në faqëz zyrtare në Facebook, edhe serbet kanë nisur të ‘kërcënojnë shqiptarët’, shkruan Express. Serbet kanë postuar fotografi të ndryshme provokuese në faqen zyrtare të Skënderbeut në Facebook.


Sigal