Real Madridi dhe Barcelona, nisin “luftën” për Shkodran Mustafin

466
Shkodran Mustafin sezonin e ardhshëm, mund ta shohim te gjigantët e futbollit spanjoll dhe botëror.
Janë Barcelona dhe Real Madridi, që po shprehin interesim për mbrojtësin shqiptar të Valencias, që luan për reprezentacionin e Gjermanisë.
Lajmi për interesimin e Realit dhe Barcelonës, e ka konfirmuar agjenti i Mustafit, për gazeten gjermanene Bild.
Përndryshe edhe AS, një ditë më parë ka shkruar për interesimin e Realit për Mustafit, si zëvendësues i Sergio Ramosit, që po planifikon largimin.
Sigal